ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти






Члени Федерації


Історія
Президія та тренерська рада
Виступи на міжнародній арені
Рекорди України
Класифікація та вимоги до розрядів
Спортивні звання та розряди
Члени Федерації
Анкета боулера
Правила вступу до ВФСБ
Клуби - партнери ВФСБ
Клуби України
Словник боулера
Фотозвіт наших досягнень на міжнародній арені


Brunswick



Akme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2016


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.



Члени Федерації

А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ы Э Ю Я

АКлубдо алфавіту

Абуладзе Богдан ГермановичКапиталист, г. Запорожье
Андреев Андрей НиколаевичБазис, г. Чернигов
Аракелов Сергій АртуровичАтмосфера, г. Харьков
Асаевич Алексей ГеннадьевичДесятка, г. Львів

БКлубдо алфавіту

Барчук Артем АлимовичНиколаев, г. Николаев
Белоус Артур АлександровичУльтрамарин, г. Киев
Бойко Александр АнатольевичCтрайк, г. Киев
Бойко Ярослав АлександровичКосМикс, г. Киев
Бурмистров Андрей ВладимировичСемейный Развлекательный Комплекс «Игроленд» - Боулинг, г. Днепропетровск
Бурмистрова Нина АндреевнаБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев

ВКлубдо алфавіту

Вербицкий Андрей ИосифовичКосМикс, г. Киев
Вирченко Дмитрий СергеевичКапиталист, г. Запорожье
Власов Владимир АнатольевичОдесса, г. Одесса

ГКлубдо алфавіту

Гайдук Герман Турбина, г. Севастополь
Галаєв Эдуард ВолодимировичТурбина, г. Севастополь
Гарапко Федор ФедоровичДесятка, г. Львів
Гарапко Василий ФедоровичДесятка, г. Львів
Герасименко Леонід ВолодимировичАтмосфера, г. Харьков
Гнатко Ирина ВладимировнаПодоляны, г. Тернополь
Гонтарь Сергей ЕгоровичДжамбо, г. Киев
Горбенко Федор НиколаевичНиколаев, г. Николаев
Гриник Юрий АлександровичТерминал, г. Бровары
Гросу Ульяна АуреловнаМолдова, г. Кишинев
Гросу Аурелиу ПетровичМолдова, г. Кишинев
Гущин Александр НиколаевичМаксимум, г. Харьков
Гыске Игорь АндреевичУльтрамарин, г. Киев

ДКлубдо алфавіту

Данилюк Вадим АлександровичОдесса, г. Одесса
Дегтярева Татьяна ВячеславовнаКосмос, г. Черкассы
Дементьев Виктор ВикторовичДжамбо, г. Киев
Демчук Ольга ВладимировнаБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Дерстуганов Олег ВасильевичСемейный Развлекательный Комплекс «Игроленд» - Боулинг, г. Днепропетровск
Дидоренко Назар ВладимировичКосМикс, г. Киев
Доля Владимир ИвановичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Дроздяк Ирина МироновнаМі100, г. Львів
Дыкин Виктор ВладимировичОдесса, г. Одесса
Дьяков Александр ИвановичПионер, г. Симферополь
Дячук Сергей Иванович5 элемент, г. Киев

ЕКлубдо алфавіту

Ерёмин Игорь ВикторовичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Ерёмин Антон ИгоревичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев

ЖКлубдо алфавіту

Жарко Виола ВалентиновнаОдесса, г. Одесса
Жирнов Максим Бруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Жуков Олег СергеевичОдесса, г. Одесса
Жулкевская Наталья Energy, г. Хмельницкий

ЗКлубдо алфавіту

Загребельний Рустам МехтіовичМаксимум, г. Харьков
Зайцев Сергiй ГенадiйовичАтмосфера, г. Харьков
Зайцева Наталiя БорисiвнаАтмосфера, г. Харьков
Затышный Виктор ГригорьевичТерминал, г. Бровары
Зеленский Богдан Терминал, г. Бровары
Зиневич Олег ОлексеевичCтрайк, г. Киев

ИКлубдо алфавіту

Ильин Роман ЕвгеньевичCтрайк, г. Киев
Ильин Евгений БорисовичCтрайк, г. Киев

ЙКлубдо алфавіту


ККлубдо алфавіту

Кадачигов Дмитрий ЮрьевичАтмосфера, г. Харьков
Кадачигов Юрий СергеевичАтмосфера, г. Харьков
Казакова Ирина ВикторовнаКосМикс, г. Киев
Калакуток Вадим ОлеговичКосМикс, г. Киев
Калика Михаил СеменовичПапашон Котовского, г. Одесса
Калика Александр СеменовичОдесса, г. Одесса
Кармазин Роман СергеевичМаксимум, г. Харьков
Кармазин Сергей ГеннадиевичМаксимум, г. Харьков
Кармазин Евгений СергеевичМаксимум, г. Харьков
Карпенко Эдуард ВладимировичОдесса, г. Одесса
Кашпаров Олександр МиколайовичГагарин, г. Луганск
Квак Игорь НиколаевичДесятка, г. Львів
Квасневский Андрей ЭдуардовичОдесса, г. Одесса
Китела Игорь ЯрославовичКосМикс, г. Киев
Климов Андрей ВитальевичМагнит, г. Харьков
Климов Игорь НиколаевичМаксимум, г. Харьков
Климова Тамара ИвановнаМаксимум, г. Харьков
Ковалев Сергей ВикторовичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Ковалева Дарья СергеевнаБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Ковалевский Ярослав ИвановичПанорама, г. Днепр
Кожан Александр ПавловичБольшевик, г. Киев
Колесников Андрей ИгоревичАтмосфера, г. Харьков
Колодий Александр ЕмельяновичПанорама, г. Днепр
Колосок Игорь ИосифовичПодоляны, г. Тернополь
Комарова Ника Бруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Кондратьев Александр СергеевичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Кононенко Игорь Виталиевич5 элемент, г. Киев
Кононенко Лилия Игоревна5 элемент, г. Киев
Костенко Григорий ВасильевичКосМикс, г. Киев
Кравс Світлана ІгорівнаДесятка, г. Львів
Криворучко Сергей ИвановичМісто, г. Харьков
Кучеренко Мария ЮрьевнаБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Кучеренко Юрий АнатольевичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Кучеренко Валентин ЮрьевичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев

ЛКлубдо алфавіту

Левченко Сергій АнатолійовичEnergy, г. Хмельницкий
Левчук Александра ИгоревнаБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Лемешев Владимир БорисовичПремьер, г. Новая Каховка
Леонтьев Дмитрий АнатольевичДжамбо, г. Киев
Лимар Сергiй МиколайовичАтмосфера, г. Харьков
Лобанов Валентин КонстантиновичОдесса, г. Одесса
Лобач Янина ИвановнаТурбина, г. Полтава
Лобач Владислав АнатольевичТурбина, г. Полтава
Лобода Роман ГригорьевичОдесса, г. Одесса

МКлубдо алфавіту

Макитрук Александр ВасильевичОдесса, г. Одесса
Малышев Алексей ОлеговичПанорама, г. Днепр
Малышева Наталья ЮрьевнаCтрайк, г. Киев
Мальцев Константин АнатольевичТурбина, г. Севастополь
Марченко Дмитро Мі100, г. Львів
Матвеев Влас ЭдуардовичКапиталист, г. Запорожье
Матвеев Эдуард НиколаевичКапиталист, г. Запорожье
Мельниченко Игорь ВитальевичКосМикс, г. Киев
Мироненко Дмитрий АнатольевичМісто, г. Харьков
Мищенко Алена СергеевнаБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Мудревський Вадим ЮзефовічТурбина, г. Севастополь
Мякиньков Виктор Николаев, г. Николаев

НКлубдо алфавіту

Навроцкий Владислав ВикторовичМагнит, г. Харьков
Нечипаєв Олександр ДмитровичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Носенко Сергей ИгоревичCтрайк, г. Киев

ОКлубдо алфавіту

Озерова Анжела АлександровнаНиколаев, г. Николаев
Орлик Юліанна МихайлівнаМі100, г. Львів
Осередько Вячеслав АнатольевичДжамбо, г. Киев
Осецький Олександр ВасильовичДжамбо, г. Киев
Осьмук Максим ЮрьевичПремьер, г. Новая Каховка
Осьмук Юрий АндреевичПремьер, г. Новая Каховка
Отавина Светлана Семейный Развлекательный Комплекс «Игроленд» - Боулинг, г. Днепропетровск

ПКлубдо алфавіту

Панчук Петр ВасильевичКосМикс, г. Киев
Петерсон Юрий ЛембитовичПанорама, г. Днепр
Петровский Евгений ВикторовичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Петрусенко Андрей ВалерьевичОдесса, г. Одесса
Покотило Ольга Бруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Полодьян Александр АрдасовичМаксимум, г. Харьков
Пономаренко Евгений ЮрьевичСемейный Развлекательный Комплекс «Игроленд» - Боулинг, г. Днепропетровск

РКлубдо алфавіту

Рабышко Алексей ВалентиновичКосМикс, г. Киев
Радзішевський Олександр РомановичДесятка, г. Львів
Радлинская Валерия ЕвгеньевнаТурбина, г. Полтава
Радлинский Николай СергеевичТурбина, г. Полтава
Радченко Александр АлександровичПремьер, г. Новая Каховка
Райзман Наталия ВалериевнаБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Ракша Анастасия ВладимировнаКапиталист, г. Запорожье
Ракша Дмитрий НиколаевичКапиталист, г. Запорожье
Ракша Карина ДмитриевнаКапиталист, г. Запорожье

СКлубдо алфавіту

Сабан Руслан РомановичЛьвів, г. Львів
Савчук Олександр ВасильовичАмагама, г. Винница
Саражинская Ольга СергеевнаКосМикс, г. Киев
Саражинский Александр АнатольевичКосМикс, г. Киев
Саранча Владимир ЮрьевичПанорама, г. Днепр
Саранча Евгений ЮрьевичПанорама, г. Днепр
Семенов Алексей ИвановичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Семенов Олександр АнатолійовичМетрополис, г. Ильичевск
Сербин Кирилл ВасильевичОдесса, г. Одесса
Серенко Александр СергеевичСемейный Развлекательный Комплекс «Игроленд» - Боулинг, г. Днепропетровск
Силантьев Вадим ВладимировичEnergy, г. Хмельницкий
Симоненко Владислав ОлеговичМаксимум, г. Харьков
Скварский Сергей АлександровичПанорама, г. Днепр
Солодухина Ирина ПавловнаОскар-Бум, г. Херсон
Стариковский Виталий ВалериевичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Степаненко Виктор АлександровичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Столбова Екатерина СергеевнаБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Сторожниченко Александр АнатольевичТурбина, г. Полтава
Стронський Едуард ЕдуардовичLucky Strike, г. Черкассы
Суслов Андрей ВячеславовичКосМикс, г. Киев

ТКлубдо алфавіту

Тарасова Ольга СергеевнаОдесса, г. Одесса
Тарганский Виталий Десятка, г. Львів
Тарганский Олег Десятка, г. Львів
Ткаченко Андрей АлексеевичПремьер, г. Новая Каховка
Ткачук Андрей ИгоревичБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Ткачук Андрей Бруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Троцюк Владимир БогдановичХутір, г. Ровно
Тупицька Ірина ЮріївнаКосмос, г. Черкассы

УКлубдо алфавіту

Улитич Александр ИвановичПремьер, г. Новая Каховка

ФКлубдо алфавіту

Фоменко Андрей Union, г. Евпатория

ХКлубдо алфавіту

Хальчицкий Михаил ДмитриевичМагнит, г. Харьков
Хрущ Игорь ЮрьевичМаксимум, г. Харьков
Худоба Андрей ВикторовичАтмосфера, г. Харьков
Худяков Павел АлександровичЖитомир, г. Житомир

ЦКлубдо алфавіту


ЧКлубдо алфавіту

Чезганова Елена АлексеевнаМІСТЕР - 300, г. Київ
Чепов Антон МаксимовичНиколаев, г. Николаев
Чепов Александр АлександровичНиколаев, г. Николаев
Чернов Ярослав ЕвгеньевичСемейный Развлекательный Комплекс «Игроленд» - Боулинг, г. Днепропетровск
Чернова Елена Семейный Развлекательный Комплекс «Игроленд» - Боулинг, г. Днепропетровск

ШКлубдо алфавіту

Шавалюк Дмитрий Бруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Шавров Геннадий Десятка, г. Львів
Шевелёва Ирина АлександровнаКосМикс, г. Киев
Шевченко Владимир ВалериевичСити-Боулинг, г. Николаев
Шилан Виталий Васильевич5 элемент, г. Киев
Шовкун Андрей ПетровичДжамбо, г. Киев
Шпаковский Геннадий Михайлович5 элемент, г. Киев

ЩКлубдо алфавіту

Щербинин Александр МихайловичКосмос, г. Черкассы
Щербинин Михаил ИвановичКосмос, г. Черкассы
Щербинина Наталья МихайловнаКосмос, г. Черкассы

ЫКлубдо алфавіту


ЭКлубдо алфавіту


ЮКлубдо алфавіту

Юрко Петр Energy, г. Хмельницкий

ЯКлубдо алфавіту

Якимчук Валерий НиколаевичХутір, г. Ровно
Яковлев Володимир ВолодимировичДжамбо, г. Киев
Яковлева Инна ВикторовнаБруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
Якунина Александра ИгоревнаМагнит, г. Харьков
Яловега Георгий ВладимировичТурбина, г. Полтава
Яловега Вячеслав ВадимовичТурбина, г. Полтава
Яловега Владислав ГеоргиевичТурбина, г. Полтава
Яремчук Максим МихайловичLucky Strike, г. Черкассы