ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти






ФедераціяСпортивні звання та розряди


Історія
Президія та тренерська рада
Виступи на міжнародній арені
Рекорди України
Класифікація та вимоги до розрядів
Спортивні звання та розряди
Члени Федерації
Правила вступу до ВФСБ
Клуби - партнери ВФСБ
Клуби України
Словник боулера
Фотозвіт наших досягнень на міжнародній арені


Brunswick



Akme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2016


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.



МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ:    
               
ЗАСЛУЖЕНІ МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ:      
               
Ковальова Дар'я Сергіївна           

Фанигіна Оксана Юріївна - тренер 

       
               
МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ:    
               
Важенцев Андрій Андрійович           
Каліка Михайло Семенович          
Каліка Олександр Семенович          

Кучеренко Валентин Юрійович 

       
     
МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ:           
Вірченко Дмитро Сергійович              
Гарапко Василь Федорович          
Гриник Юрій Олександрович          
Дегтярьова Тетяна Вячеславівна        
Дикін Віктор Володимирович          
Кондратьєв Олександр Сергійович        
Кононенко Лілія Ігорівна          
Криворот Віталій Григорович          
Малишева Наталія Юріївна          
Міщенко Олена Сергіївна          

Нечипаэв Олександр Дмитрович 
Петровський Євген Вікторович

       
Петруньок Олександр Миколайович        

Райзман Наталля Валеріївна  
Саражинський Олександр

         

Смолєнцева Яна Юріївна

         
Тарасова Ольга Сергіївна          

Шилан В італій Васильович
Шовкун Андрій Петрович 

         
Щабельський Володимир Валерійович        
Щербінін Олександр Михайлович        
Щербініна Наталія Михайлівна          
Якуніна Олександра Ігорівна          
               
КАНДИДАТИ В МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ:      
               
Андрієв Андрій Миколайович          
Артюшенко Антон Валерійович        
Асаєвіч Олексій Геннадійович          

Баєв Олександр 
Бережной Петро Олександрович

       
Бурмістрова Ніна Андріївна          
Вірченко Дмитро Сергійович          
Галаєв Володимир Миколайович - Чемпіон м. Євпаторія-2012    
Гиске Ігор Андрійович          
Гонтар Сергій Єгорович          
Горбенко Федір Миколайович          

Дементьєв В іктор Вікторовіч
Доля Володимир Іванович 

       
Дроздяк Ірина Миронівна          
Дударко Денис Анатолійович          
Дулич Олег Петрович          
Д"яков Олександр 
     

Дячук Сергій Іванович
Єрьомін Антон Ігорович 

         
Жарко Віола Валентинівна          
Жгенті Лія Омарівна          
Жирнов Максим            
Затишний В іктор Григорович        
Ільїн Роман Євгенович           
Кармазін Євген Сергійович          
Кашпаров Олександр Миколайович Чемпіон м. Луганська-2012-13, 2013-14 
Комарова Ніка В`ячеславівна          
Кондратьєв Сергій Олександрович         

Корнієнко Олександр Володимирович
Кравець Леонід м. Львів

       
Кучеренко Валентин Юрійович           
Ласкіна Олена Михайлівна - Чемпіонка м. Кривий Ріг-2012    
Ласкін Олександр Сергійовіч
  
Левчук Олександра Ігорівна          
Лецкалюк Юрій Олександрович          
Лобанов Валентин Костянтинович         
Матвєєв Едуард Миколайович - Чемпіон м. Запоріжжя-2012    

Найдюков Родіон 
Недашківський Вадим Федорович

       
Нежевенко Денис Миколайович          
Озерова Анжела Олександрівна          
Орлик Юліана Михайлівна          

Осередько В 'ячеслав Анатолійович
Осецький Олександр Васильович 

       
Панчук Петро Васильович           
Петерсон Юрій Лембітович - Чемпіон М. Дніпропетровськ-2012  
Погорецький Станіслав Едуардович        
Приставський Віталій - Чемпіон м. Львова-2013      

Саражинська Ольга Сергіївна
Савчук Олександр Васильович 
Симоненко Олексій 

         
Степаненко В іктор Олександрович          

Стариковський Віталій Валерійович 
Чабанюк Вадим Станіславович - м. Херсон від 18.05.2016 

       
Чепов Антон Максимович - Чемпіон м. Херсон, Н. Каховка-2012    
Чернов Ярослав Євгенович          

Шевченко Володимир Валерійовия - м. Херсон від 18.05.2016
Шевельова Ірина Олександрівна

       
Шовкун Андрій Петрович          
Юрко Петро Васильович - Чемпіон м. Хмельницький-2012    
Якімчук Валерій Миколайович          
Яловега Владислав Георгійович