ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти






Спортивні змаганняРейтинг сеньйори, Чемпіонат України 2020-21


Спортивний календар
Правила гри
Положення про чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2020-21
Положення XX Чемпіонату України, 2020-21
ПОЛОЖЕННЯ Командний Чемпіонат України
Положення ЧемпУкраїни і ВідкритийЧемп серед сеньйорів 2021-22
Рейтинг сеньйори, Чемпіонат України 2020-21
Рейтинг сеньйори, відкритий чемпіонат 2020-21
Рейтинг, сеньйори, Відбір на ЧС-2021
Рейтинг ЮЧУ 2020-21
Рейтинг Жінки 2020-21
Рейтинг Чоловіки 2020-21
Іменна заявка


Brunswick



Akme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.



Рейтинг, Чемпіонат Україны серед сеньйорів 2020-21              
№ п/п Спортсмен Рік народження 1 етап 2 етап 3 етап 4 етап 5 етап Рейтинг
( 3 кращих етапа)
 
  СЕНЬЙОРЫ                
ГРУПА А (50-57 років)                
1 Кадачигов Юрій 28.05.1970 33 35 35 35 33 105 Чемпіон
2 Чен Віталій 14.04.1970 28 0 33 31 35 99 Срібний призер 
3 Зіневич Олег 20.09.1967 0 33 27 33 31 97 Бронзовий призер
4 Бондар Валерій 13.12.1965 35 31 28 28 29 95  
5 Жуковіч Іван 01.19.1965 0 28 31 26 0 85  
6 Гриник Юрій 21.02.1965 27 0 29 29 25 85  
7 Полодьян Олександр 25.04.1966 29 29 25 0 26 84  
8 Сидоров Анатолій 07.06.1970 0 27 23 27 28 82  
9 Бойко Александр 22.03.1967 25 0 26 25 27 78  
10 Осередько Вячеслав 22.08.1967 31 0 0 0 0 31  
11 Макитрук Олександр 30.07.1965 26 0 0 0 0 26  
12 Савчук Олександр 01.01.1965 0 0 24 0 0 24  
13 Романюк Валентин 18.11.1963 24 0 0 0 0 24  
ГРУПА В (58-64 років)                
1 Асаєвич Олексій  30.03.1958 31 35 31 35 35 105 Чемпіон
2 Барчук Артем 25.10.1961 35 28 35 28 29 99 Срібний призер 
3 Міцик Федір 09.05.1961 33 33 28 29 27 95 Бронзовий призер
4 Симаченко Сергій 15.06.1961 28 27 33 31 31 95  
5 Максимчук Леонід 09.02.1962 27 31 0 27 0 85  
6 Внуков Ігор 24.02.1962 26 29 29 26 0 84  
7 Мурий Володимир 19.01.1962 0 0 0 33 28 61  
8 Емець Олександр 20.05.1962 0 0 0 0 33 33  
9 Алябьєв Влад 13.07.1962 29 0 0 0 0 29  
10 Швец Віктор 26.10.1959 0 26 0 0 0 26  
ГРУПА С (65+ років)                
1 Павлов Юрій 20.06.1955 35 35 35 35 35 105 Чемпіон
2 Кращеко Олександр 14.04.1954 29 33 33 0 29 95 Срібний призер 
3 Улітич Олександр 29.03.1955 0 31 31 0 33 95 Бронзовий призер
4 Ільенко Володимир 07.04.1949 31 29 29 33 28 93  
5 Зайцев Геннадій 03.09.1950 33 0 0 0 31 64  
  СЕНЬЙОРІТИ                
1 Мальована Наталія 13.10.1968 35 35 35 35 35 105 Чемпіон
2 Кадачигова Ольга 13.05.1968 33 33 33 33 33 99 Срібний призер 
3 Внукова Світлана 01.06.1967 0 31 31 31 0 93 Бронзовий призер