ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти






Спортивний календар20й Особистий Чемпіонат України, 3 етап, сезон 2019-20


Спортивний календар
Правила гри
Положення про Національний Рейтинг 2019-20
Система відбору збірної команди України до змагань 2019
Положення про чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2019-20
Положення XX Чемпіонату України, 2019-20
ПОЛОЖЕННЯ Командний Чемпіонат України
Положення ЧемпУкраїни і ВідкритийЧемп серед сеньйорів 2019-20
Рейтинг сеньйори, чемпіонат України 2019-2020
Рейтинг сеньйори, відкритий чемпіонат 2019-2020
Рейтинг, сеньйори, Відбір на ЧС-2019
Рейтинг ЮЧУ 2018-19
Рейтинг Жінки 2019-20
Рейтинг Чоловіки 2019-20
Іменна заявка


Brunswick



Akme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.




20й Особистий Чемпіонат України, 3 етап, сезон 2019-20

Регламент Учасники Обладнання Натирка Файл результатов

Регламент


  XX Чемпіонат України з боулінгу
  3 етап, Особисті змагання
  6-8 грудня, П'ятниця-Неділя
  Космос / Черкаси
  Реєстрація заявок до 20 листопада 2019 р !!!
  Спортсмени, які подали заявки після дати закінчення реєстрації,

 можуть взяти участь в турнірі за наявності вільних місць в запуску. 
  Вступний внесок:
  а) для членів ВФСБ -1000 грн
   б) для нечленів ВФСБ-1400 грн.
   Річний членський внесок (сезон 2019-20) -1400 грн
  Паспорт, Іменна заявка (медичний допуск спортивного диспансеру) і страховка життя, здоров'я - обов'язкова.
 Спортсменам до 18 років довіреність від батьків.
  Четвер, 5 грудня
12.00 Жеребкування натирок-№1-35f
з 12.30 Неофіційна розминка для всіх спортсменів
1й день П'ятниця, 6 грудня
  Перше коло, 6 ігор
15.30 Реєстрація та жеребкування
16.00-19.00 Кваліфікація, Чоловіки, Група №2 (іногородні), 6 ігор
  Неофіційна розминка для групи № 3-4
  Субота, 7 грудня
  Перше коло (продовження), 6 ігор
8.30 Реєстрація та жеребкування
9.00-12.00 Кваліфікація, Чоловіки, Група №3 (іногородні), 6 ігор
  Прибирання доріжок
12.00 Реєстрація та жеребкування
12.30-15.30 Кваліфікація, Дівчата, Група №4 (Тільки Дівчата), 6 ігор
  Відбір топ 16 жінок і 32 чоловіків за сумою 6 ігор
  Друге коло для чоловіків
  Прибирання доріжок
14.30 Реєстрація та жеребкування
15.00-17.00 Група "А" (чоловіки №15-28), 4 гри
  Прибирання доріжок
 17.00 Реєстрація та жеребкування
 17.30-19.30 Група "В" (чоловіки №1-14), 4 гри
  Відбір топ 16 чоловіків за сумою 10 ігор
  Неділя, 8 грудня
  Третє коло для чоловіків
7.30 Реєстрація та жеребкування
8.00-10.00 Ігри для топ 16 чоловіків, 4 гри
  Відбір топ 8 чоловіків за сумою 14 ігор
  Прибирання доріжок
  Друге коло для дівчат
10.00 Реєстрація та жеребкування
10.30-12.30 Ігри для топ 16 дівчат, 4 гри
  Відбір топ 8 дівчат за сумою 10 ігор
  Прибирання доріжок
  Реєстрація та жеребкування
13.00-14.00 Чвертьфінал для дівчат і чоловіків, до 2х перемог
  Реєстрація та жеребкування
14.00-14.30 Півфінал для чоловіків і дівчат, до 2х перемог
  Реєстрація та жеребкування
14.30-15.00 Фінал, до 2х перемог
  Церемонія нагородження
   
  1. Спортсмени які подали заявку і не з'явилися на реєстрацію  будуть допущені до наступного етапу зробивши
 передоплату на р/р  ВФСБ внесок за пропущений і поточний етап.
  2. Розподіл спортсменів у групах згідно з положенням


Повернутися до таблиці спортивних змаганнь.