ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти






Новини


Архів новин


Brunswick



Akme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.



26 Травня 2024 Результати 6го етапу ФІНАЛ 24ЧУ, сезон 2023-24

Місто Черкаси,  боулінг клуб “Космос на митниці”,  24-26 травня  2024 року.

24 Чемпіонат України зі спортивного боулінгу сезону 2023-24, 6 етап - Фінал ЧУ

Всеукраїнська (Національна) Федерація Спортивного Боулінгу (ВФСБ) під егідою та за підтримки Міністерства молоді та спорту України (ММС), Черкаської міської державної адміністрації і Спортивного Комітету України (СКУ) провела 6й етап (особистий + командний «Четвірки» + ветерани (50+) + Відкритий Чемпіонат серед сеньйорів +юнаків та юніорів)  .

 Вітаємо чемпіонів 24 ЧУ сезону 2023-24 та призерів в особистому заліку

 У чоловіків

Чемпіон 24ЧУ, сезон 2023-24 - Мірошніченко Віктор (Київ)

Срібний призер 24ЧУ, сезон 2023-24 - Гадяцький Андрій (Харків)

Бронзовий призер 24ЧУ, сезон 2023-24 - Бєлік Дмитро(Київ)

У дівчат

Чемпіонка 24ЧУ, сезон 2023-24  - Щербініна Наталія (Черкаси)

Срібний призер 24ЧУ, сезон 2023-24 - Покотило Ольга (Київ) 

Бронзовий призер 24ЧУ, сезон 2023-24 - Мальована Наталія (Київ)

Вітаємо чемпіонів  сезону 2023-24 та призерів Молодіжного ЧУ

Юніори

Чемпіон 2024 - Мірошніченко Віктор (Київ)

Срібло 2024 - Кононенко Богдан (Київ)

Бронза 2024 - Гадяцький Андрій (Київ)

Молодша група, дівчата

Чемпіонка 2024 - Мірошніченко Наталія  (Київ)

Молодша група, юнаки

Чемпіонка 2024 - Ніколенко Юрій  (Харків)

Вітаємо чемпіонів  сезону 2023-24 та призерів ЧУ серед сеньйорів

Група А, чоловіки

Чемпіон 2024 - Осередько Вячеслав(Київ)

Срібло 2024 - Чен Віталій (Черкаси)

Бронза 2024 - Бондар Валерій (Черкаси)

Група В, чоловіки

Чемпіон 2024 - Гриник Юрій (Іванковичі)

Срібло 2024 - Симаченко Сергій (Київ)

Бронза 2024 -  Максимчук Леонід  (Запоріжжя)            

Група С, чоловіки

Чемпіон 2024 - Павлов Юрій (Київ)

Срібло 2024 - Зайцев Геннадій (Запоріжжя)

Бронза 2024 -  Ільєнко Володимир  (Київ)  

Група А, жінки

Чемпіонка 2024 -  Мальована Наталія (Київ)

Срібло 2024 -  Дегтярьова Тетяна (Черкаси)

Бронза 2024 - Зайцева Наталія (Харків)

Вітаємо чемпіонів  сезону 2022-23 та призерів ВЧУ серед сеньйорів

Чемпіон 2024 - Осередько Вячеслав

Срібло 2024 - Чен Віталій

Бронза 2024 - Сімаченко Сергій

Вітаємо Чемпіонів України сезону 2023-24 та призерів у командах "Четвірках":

У чоловіків

Чемпіони  2024 рік

Трубін Сергій, Щербаков Дмитро, Маєр Ростислав, Дідоренко Назар

Срібло

Гадяцький Андрій, Осередько Вячеслав, Прокопчак Денис, Мазікін Данило


Бронза

Щербінін Олександр, Яремчук Максим, Стронський Едуард, Молдавець Дмитро

Мірошніченко Віктор, Яловега Владислав, Яловега Георгій, Яцко Данило

У дівчат

Чемпіони  2024 рік

Щербініна Наталія(Черкаси), Щербініна Ірина, Семізенко Вікторія, Дегтярьова Тетяна

Срібло 2024

Ковальчук Катерина, Причина Яна, Тимченко Ірина, Жукова Анжеліка

Бронза 2024

Покотило Ольга, Сергієнко Тетяна, Зайцева Наталія,  Мальована Наталія

 

Всім спортсменам і коучам дякуємо за гідну боротьбу та високі результати  та організаторам: ММС України, ЧМДА, СКУ, нашій Національній Федерації, всім її осередкам у містах та областях України, гостинному боулінг-клубу "Космос на митниці" та його персоналу за проведення ЧУ на гідному рівні!!!

Особиста подяка великій і дружній родині Щербініних (власникам боулінг-клубу) за підтримку та відмінну організацію цього чудового спортивного заходу!!!  

ДЯКУЄМО  ГРАВЦЯМ, ТРЕНЕРАМ ТА ГРУПАМ ПІДТРИМКИ, ЩО ЗМОГЛИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ, ПРИЇХАТИ І РАЗОМ ПРОВЕСТИ ЦЕЙ ЧЕМПІОНАТ!!!


 6 етап ЧУ, сезон 2023-24

Особистий залік:
У жінок: 1. Покотило Ольга, 2.
Жукова Анжеліка. 3.Щербініна Наталія

У чоловіків: 1. Мірошніченко Віктор 2. Яцко Данило 3. Яловега Владислав


Найкраща партія: Щербініна Наталія – 247 та Барчук Артем  – 288

ЧУ серед Юнаків та юніорів, 6 етап

Юніори 19 - 21 років

1) Мірошниченко Віктор 2) Мазіін Данило 3) Гадяцький Андрій       

Молодша група, дівчата

1) Мірошниченко Наталія

Молодша група, юнаки

Ніколенко Юрій

ЧУС 6 етап

Група А, чоловіки

1) Осередько Вячеслав. 2) Трубін Сергій , 3) Чен Віталій

Група В, чоловіки

1) Гриник Юрій, 2) Барчвук Артем, 3) Сімаченко Сергій               

Група С, чоловіки

1) Павлов Юрій 2) Зайцев Геннадій, 3) Ільєнко Володимир        

Група А, жінки

1) Дегтярьова Тетяна, 2) Мальована Наталія 3) Зайцева Наталія

ВЧС 3 етап

1) Чен Віталій, 2) Мірошніченко Наталія, 3) Ковальчук Єкатерина та Гриник Юрій 




Повернутися до списку новин.