ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти


Новини


Архів новин


BrunswickAkme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.14 Травня 2021 7 етап Чемпіонату України-Фінал, сезон 2020-21

ТРЦ "Метрополіс", столичний б-к "Brooklyn", 13-14 травня 2021 року.

Всеукраїнська (Національна) Федерація Спортивного Боулінгу (ВФСБ) під егідою та за підтримки Міністерства молоді та спорту України (ММС), Київської міської державної адміністрації і Спортивного Комітету України (СКУ) провела 7й фінальний етап Чемпіонату України зі спортивного боулінгу. Цього етапу ми щиро вітаємо з перемогою у жінок Марію Кучеренко (КМС, Київ); срібло у Софії Дручини (КМС, Одеса); бронзова медаль в Ольги Тарасової (Майстер спорту, Одеса). У чоловіків щиро вітаємо із золотом Вадим Данилюка (МСМК-Deaf, Одеса); Миколу Селіна (МСМК, Харків) із сріблом та Владислава Яловегу (МСМК-Deaf, Полтава) із бронзою. Найкращі партії етапу у Софії Дручини - 245 та Вадима Данилюка – 267.


За весь сезон 2020-2021 рр. переможці та призери розташувалися таким чином:
У жінок:
1.  Олександра Левчук (Майстер Спорту, Київ)
2.  Софія Дручина (КМС, Одеса)
3.  Ольга Тарасова (Майстер Спорту, Одеса)
У чоловіків:
1.  Микола Селін (МСМК, Харків)
2.  Владислав Присяжний (КМС, Київ)
3.  Владислав Яловега (МСМК-Deaf, Полтава)


Всім спортсменам і коучам дякуємо за гідну боротьбу та високі результати!!! Це був самий складний сезон для Федерації, суддів, спортсменів, коучів, майстрів з дрилю, менеджерів прошопів, батьків, груп підтримки та всіх, хто любить цей шалений спорт. Але всі разом, дружно витримали!!!

Вельми дякуємо компанії-спонсору «ACME Color», організаторам: ММС України, КМДА, СКУ, нашій Національній Федерації, всім її осередкам (їхнім головам та активістам!!!) у містах та областях України, гостинному боулінг-клубу "Brooklyn" та його персоналу за проведення ЧУ на гідному рівні!!! Окрема подяка нашим постійним технічним спонсорам - Максиму Яремчуку та Едуарду Стронському за забезпечення Чемпіонату України найкращою оливою для натирання доріжок!!!

Дякуємо всім спортсменам і коучам за любов до нашого цікавого спорту, продовження спортивної боротьби у складних карантинних умовах та за дотримання маскового режиму!!! Всім не хворіти і побачимося на окремому святі, яке називається КУБОК УКРАЇНИ, що відбудеться 11-13 червня у м. Черкаси (б-к Lucky Strike)!!!
Повернутися до списку новин.