ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти


Новини


Архів новин


BrunswickAkme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.04 Липня 2020 Результати 7 етап ЧУ і підсумки 20 ЧУ сезону 2019-20

ТЦ "Метрополіс", столичний б-к "Бруклін", 4 липня 2020 року.
Ось і закінчився сезон 2019-2020 рр. Національна Федерація Спортивного Боулінгу під егідою та за підтримки Міністерства молоді та спорту України провела завершальний 7й етап ювілейного ХХ Чемпіонату України зі спортивного боулінгу.
 
ЗОЛОТО у жінок виборола Олександра Левчук (Київ, КМС), СРІБЛО у Софії Дручиної (КМС, Одеса) і БРОНЗА у Ольги Тарасової (Майстер Спорту, Одеса).
У чоловіків ЗОЛОТО в заліку у Андрія Шовкуна (Київ, Майстер Спорту), СРІБЛО у Ярослава Покутнього (Київ, КМС) і БРОНЗА у Дениса Мазікіна (Харків).
Дякуємо Максиму Яремчуку та Едуарду Стронському (м. Черкаси) за чергову спонсорську допомогу у проведенні 7 етапу.
 
За результатами СЕЗОНУ 2019-2020, а саме ювілейного ХХ Чемпіонату України, у жінок ЧЕМПІОНКОЮ УКРАЇНИ стала Олександра Левчук (Київ, КМС), СРІБНА МЕДАЛЬ вручена Ользі Покотило (Київ, Майстер Спорту) і БРОНЗУ отримала Ольга Тарасова (Одеса, Майстер Спорту); у чоловіків ЧЕМПІОНОМ УКРАЇНИ став Данило Яцко (Черкаси, МСМК), СРІБНУ МЕДАЛЬ вручено Андрію Шовкуну (Київ, Майстер Спорту) і БРОНЗУ отримав Ярослав Покутній (Київ, КМС).
 
Вітаємо щиро ЧЕМПІОНІВ ХХ Чемпіонату України: Олександру Левчук та її тренера Сидоренка Г.В. і Данила Яцка та його тренера Петровського Є.П., вітаємо всіх призерів, учасників та вболівальників, разом завершили непростий сезон, справедливо визначили найсильніших.
 
Всім спортсменам і коучам дякуюємо за гідну боротьбу та високі результати!!! Адже у січні-лютому 2021 заплановані знакові Чемпіонати Європи (і у жінок, і у чоловіків), де наші спортсмени боротимуться за путівку України на Всесвітні Ігри (аналог Олімпійських Ігор)!!!
 
Дуже дякуємо компаніям ACME Color, СЕЗОН, АВС, QubicaAMF, Brunswick, Президії Федерації, "невідомим" спонсорам (СЛАВА БОГУ такі у нас є!!!) за спонсорську підтримку всього Чемпіонату України. Вельми дякуємо організаторам Міністерству молоді та спорту України, нашій Національній Федерації, всім її осередкам (їхнім головам та активістам!!!) у містах та областях України, всім залученим боулінг-клубам (Гулівер (Київ), Космос-боулінг (Черкаси), Бруклін (Київ)) за зусилля щодо проведення Чемпіонату України. Окрема подяка нашому спортивному блогеру, організатору та активісту Чепову Сан-Саничу
Oleksandr Chepov
!!! Всім міцного здоров'я, подальших спортивних досягнень і побачимося у місті Черкаси 17 липня на окремому спортивному святі, яке називається Кубок України 2020 (боулінг-клуб "Lucky Strike"), де може взяти участь будь-який громадянин України.
 
Юрій КучеренкоПовернутися до списку новин.