ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти


Новини


Архів новин


BrunswickAkme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.15 Лютого 2020 5 етап Чемпіонату України 2010-20

3-14 лютого у столичному боулінг-клубі "Гулівер", Всеукраїнська Федерація Спортивного Боулінгу (під незмінною егідою Міністерства культури, молоді та спорту України) провела 5й етап офіційного Чемпіонату України зі спортивного боулінгу!!!

За результатами кваліфікації (14 партій!!!) у жінок першою фінішувала Марія Кучеренко - 2561 балів, у чоловіків - Юрій Гриник із високими 3020 балами.

Вітаємо переможців і призерів фінальної частини:

у жінок - ПЕРШЕ місце у Ольги Покотило (Майстер Спорту, м. Київ), СРІБЛО у Олександри Левчук (КМС, м. Київ), БРОНЗА у Софії Дручиної (КМС, м. Одеса);

у чоловіків - ПЕРШЕ місце у Олександра Нечипаєва (Майстер Спорту Міжнародного Класу, м. Київ), СРІБЛО у Юрія Гриника (Майстер Спорту, м. Київ), БРОНЗА у Андрія Шовкуна (Майстер Спорту, м. Київ).

Найкраща партія у жінок 244 у Марії Кучеренко (КМС, м. Київ) та 269 у Владислава Яловеги (МСМК-deaf, м. Полтава)!!!

Детальні результати див. тут: https://bowling.com.ua/

Всім ПЕРЕМОЖЦЯМ та їхнім коучам браво!!!!!!!!!!!!!!!!!! Всім призерам, учасникам, їхнім коучам вітання з медалями, досягненнями (в кожного свої :-))) та черговим чудовим досвідом, адже кожен етап Чемпіонату України - це ще один крок до подальших перемог, це неабиякий "+" до професійності кожного спортсмена!!!

Окремі вітання членам Молодіжної Збірної України, Софії Дручиній та Марії Кучеренко, із потужним виступом на цьому дорослому Чемпіонаті України.

Дякуємо боулінг-клубу "Гулівер" за професійний і теплий прийом!!! До зустрічі на шостому етапі!!!
Повернутися до списку новин.