Senior Open Cup of Ukraine -2019

Боулінг в Україні

Сезон. Туристична компанія.

27 Травня 2018 11th European Deaf Bowling, Мюнхен, Німеччина

На чемпіонаті Європи зі спортивного боулінгу серед спортсменів з вадами слуху пройшли два ігрових дня.

І чоловіки і жінки визначилися з чемпіонами та призерами в особистому заліку. Радує, що п'єдестал не обійшовся без українських спортсменів.

Ростислав Майер у чоловіків завоював бронзову медаль, а у жінок Катерина Ковальчук стала срібною призеркою, Дарина Величко завоювала бронзу. Решта наших спортсменів розташувалися на наступних місцях: у чоловіків 9 - Яловега Владіслав 22 - Данилюк Вадим 40 - Щербаков Дмитро 51 - Дідоренко Назар 89 - Трубін Сергей, у жінок 11 - Дьяченко Алла 12 - Болтовніна Олена 28 - Трубіна Людміла 43 - Жукова Анжела.

Уже відомо, що Владислав Яловега і Вадим Данилюк стали ЧЕМПІОНАМИ ЄВРОПИ в командах двійках !!!

Вітаємо нашу команду і тренерів, Віктора Дикіна, Івана Шокоту, Михайла Каліку, а також лікаря команди Романа Мельника з чудовим початком. Чекаємо ще медалей!