ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти


Новини


Архів новин


BrunswickAkme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.12 Квітня 2016 Гранд Фінал III Шкільного Чемпіонату м. Києва з боулінгу

Гранд Фінал третього офіційного Шкільного Чемпіонату м. Києва зі спортивного боулінгу

У суботу 9 квітня в боулінг-клубі «Бруклін» пройшов Гранд Фінал третього офіційного Шкільного Чемпіонату м. Києва зі спортивного боулінгу.

Захід був проведений під егідою Всеукраїнської федерації спортивного боулінгу за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Спортивного комітету України (СКУ). В черговий раз гасло турніру «Українці дуже талановиті у спорті!!!» виправдало себе на всі 100%.

Так в чемпіонаті взяли участь 82 учні з різних шкіл м. Києва, які були розподілені на 2 групи — молодшу (5-6 класи) і середню (7-9 класи). Протягом року юні спортсмени відіграли 6 етапів і міні-фінал в грудні, а в квітні боулери підійшли до найвідповідальнішого і найбільш очікуваного дня — Гранд Фіналу.

В Гранд Фіналі зустрілися найсильніші команди (60 спортсменів), рейтинг яких був підведений за результатами відбіркових етапів. Переможці та фіналісти були нагороджені Кубками Чемпіонів і медалями, цінними призами від Всеукраїнської Федерації спортивного боулінгу, боулінг-клубу «Бруклін» та Групи компаній «А.В.С.» — спортивними велосипедами, планшетами, навушниками та моноподами. Всі учасники отримали заохочувальні призи від клубу і партнерів Чемпіонату — подарункові сертифікати і смачні соки від фірми «Сандора».

З кожним роком майбутні олімпійці вдосконалюють свою гру і ми впевнені, що незабаром вони поповнять і посилять ряди Молодіжної Збірної України зі спортивного боулінгу.

Хочеться висловити величезну подяку всім, хто допомагав і брав участь в організації та проведенні Шкільного Чемпіонату: Всеукраїнській федерації спортивного боулінгу, співробітникам боулінг-клубу «Бруклін», Міністерству молоді та спорту України, СКУ, директорам шкіл, вчителям, батькам і звичайно учасникам чемпіонату. Чекаємо на вас восени 2016 року на четвертому Шкільному Чемпіонаті під гаслом «БОУЛІНГ — ОЛІМПІЙСЬКИЙ! КРОКУЄМО ДО ОЛІМПІЙСЬКОЇ РОДИНИ РАЗОМ!!!»

РЕЗУЛЬТАТИ 3го ЧЕМПІОНАТУ КИЄВА (2015-2016):

ЧЕМПІОНИ:
— 163 школа, команда «Апельсинчик» — 5-6 класи
— 84 школа, команда «84» — 7-9 класи

СРІБНІ ПРИЗЕРИ:
— Ліцей «Тріумф», команда «Тріумф 1» — 5-6 класи
— Ліцей «Тріумф» команда «Тріумф 1» — 7-9 класи

БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ:
— Ліцей «Тріумф», команда «Тріумф 2» — 5-6 класи
— Школа № 17, команда «17» — 7-9 класи
Повернутися до списку новин.