ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти






Спортивний календар1 етап XXIV ЧУ-Особисті, Двійки, ЮЧУ, ЧУС, ВЧС, сезон 2023-24


Спортивний календар
Система відбору збірної команди України до змагань 2024
Положення Чемпіонату України серед юнаків та юніорів 2023-24
Положення XXIV Чемпіонату України,сезон 2023-24
Положення ЧемпУкраїни і ВідкритийЧемп серед сеньйорів 2023-24
Рейтинг сеньйори, Чемпіонат України 2023-24
Рейтинг сеньйори, Відкритий чемпіонат 2023-24
Рейтинг ЮЧУ 2023-24
Рейтинг Жінки 24ЧУ, 2023-24
Рейтинг Чоловіки 24 ЧУ, 2023-24
Іменна заявка


Brunswick



Akme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.




1 етап XXIV ЧУ-Особисті, Двійки, ЮЧУ, ЧУС, ВЧС, сезон 2023-24

Регламент Учасники Натирка Файл результатов

Учасники


  1 Група       2 група          
  Особистий залік       Особистий залік       Двійки  
ПІ МІСТО   ПІ МІСТО   ПІ МІСТО
1 Богатирьов Олександр Черкаси   1 Бєлік Дмитро Київ   1 Гриник Юрій  
2 Бондар Валерій Черкаси   2 Гадяцький Андрій Харків   Сімаченко Сергій  
3 Головащенко Роман Київ   3 Гриник Юрій Київ   2 Мазікін Данило  
4 Зайцев Геннадій Запоріжжя   4 Дегтярева Татьяна Черкаси   Мірошніченко Віктор  
5 Кононенко Богдан Київ   5 Зіпір Федір Харків   3 Сергіенко Тетяна  
6 Максимчук Леонид Запоріжжя   6 Левчук Олександра Київ   Мальована  Наталія  
7 Мальована Наталія Київ   7 Мазікін Данило Харків   4 Яловега Владислав  
8 Міщенко Олексій Київ   8 Мірошніченко Віктор Київ   Щербаков Дмитро  
9 Молдавец Дмитро Черкаси   9 Мірошніченко Наталія Київ   5 Причина Яна  
10 Павлов Юрій Київ   10 Мірошніченко Наталія мол. Київ   Тімченко Ірина  
11 Попов Олег Запоріжжя   11 Ніколенко Юрій Харків   6 Чен Віталій   
12 Стронський Едуард Черкаси   12 Осередько Вячеслав Київ   Бондар Валерій  
13 Чен Віталій Черкаси   13 Островерх Дмитро Харків   7 Богатирьов Олександр  
14 Щербінін Олександр Черкаси   14 Причина Яна Полтава   Молдавец Дмитро  
15 Щербініна Ірина Черкаси   15 Прокопчак Денис Харків   8 Зіпір Федір  
16 Щербініна Наталія Черкаси   16 Сергієнко Тетяна Київ   Островерх Дмитро  
17 Яремчук Максим Черкаси   17 Сімаченко Сергій Київ   9 Осередько Вячеслав  
18       18 Тiмченко Iрина Полтава   Прокопчак Денис  
19       19 Щербаков Дмитро Одеса   10 Гадяцький Андрій  
20       20 Яловега Владислав Полтава   Кононенко Богдан  
21       21 Яловега Георгiй Полтава   11 Левчук Олександра  
22       22       Мірошніченко Наталія  


Повернутися до таблиці спортивних змаганнь.