ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти






Спортивний календарЧемпіонат України серед юнаків та юніорів 2020-21, 1 етап


Спортивний календар
Правила гри
Положення про Національний Рейтинг 2019-20
Система відбору збірної команди України до змагань 2019
Положення про чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2019-20
Положення XX Чемпіонату України, 2019-20
ПОЛОЖЕННЯ Командний Чемпіонат України
Положення ЧемпУкраїни і ВідкритийЧемп серед сеньйорів 2019-20
Рейтинг сеньйори, чемпіонат України 2019-2020
Рейтинг сеньйори, відкритий чемпіонат 2019-2020
Рейтинг ЮЧУ 2019-20
Рейтинг Жінки 2019-20
Рейтинг Чоловіки 2019-20
Іменна заявка


Brunswick



Akme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.




Чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2020-21, 1 етап

Регламент Учасники Натирка Файл результатов

Регламент


  Чемпіонат України з боулінгу серед юнаків та юніорів
  1 етап, особисті змагання
  сезон 2020-21
  18-19 вересня,
П'ятниця-Субота
  Клуб Бруклін / Київ
Учасники а) громадяни України, члени ВФСБ;
  Річний внесок члена ВФСБ (сезон 2020-21) для:
   "Старичков" (учасників ЧУ і КУ та ін. Змагань під егідою ВФСБ) - 1400 грн
   "Юнацький" (тільки для учасників ЮЧУ) - 700 грн 
  Річний внесок для спортсменів до 14 років - 0 грн
  Реєстраційний внесок - 1000 грн
  Паспорт, Іменна заявка (медичний допуск спортивного життя і здоров'я, довіреність від батьків-обов'язково!!!
  Реєстрація заявок до 11 вересня  !!!
  Спортсмени, які подали заявки після дати закінчення реєстрації, "стають" на лист очікування, тобто
  при наявності вільних місць спортсмен може взяти участь в турнірі
Вікові категорії  
  - «молодша юнацька» - юнаки та дівчата до 15 років (включно)
  - «старша юнацька» - юнаки та дівчата від 16 до 18 років (включно)
  - «юніорська» - юніори та юніорки від 19 до 21 років (включно)
  Вік учасника ЮЧУ визначається в період з 1 вересня 2020 р. по 31 серпня 2021р.
  У категоріях нижніх обмежень за віком немає. Вибір категорії за спортсменом і не пізніше початку турніру.
  Четвер, 17 вересня
з 12.30 Неофіційна розминка
  П'ятниця, 18 вересня
  Перше коло, Кваліфікація 6 ігор
  Прибирання доріжок
14.30 Реєстрація та жеребкування
15.00-18.00 Кваліфікація, 6 ігор, ігри №1-6
  Субота, 19 вересня
  Друге коло, Кваліфікація 6 ігор
  Прибирання доріжок
08.00 Реєстрація та жеребкування
08.15-11.15 Кваліфікація, 6 ігор, шгри №7-12
  Відбір до півфіналу топ 4 юнаків та 4 дівчат в кожній віковій категорії
  Прибирання доріжок
  Півфінал
11.30-13.00 Півфінал для дівчат і юнаків, до 2х перемог
  Фінал
13.00-14.30 Фінал для дівчат і юнаків, до 2х перемог
14.30 Церемонія нагородження - 1е, 2е і два 3х місця
   
Примітка 1) Якщо троє фіналістів, то проводиться Степледдер фінал, 2 гри за сумою.
  Якщо двоє фіналістів, то фінал не проводяться і переможець визначається за результатами кваліфікації.


Повернутися до таблиці спортивних змаганнь.