ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти






Спортивний календар21й Особистий Чемпіонат України, 2 етап сезон 2020-21


Спортивний календар
Правила гри
Положення про чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2020-21
Положення XX Чемпіонату України, 2020-21
ПОЛОЖЕННЯ Командний Чемпіонат України
Положення ЧемпУкраїни і ВідкритийЧемп серед сеньйорів 2020-21
Рейтинг сеньйори, Чемпіонат України 2020-21
Рейтинг сеньйори, відкритий чемпіонат 2020-21
Рейтинг, сеньйори, Відбір на ЧС-2021
Рейтинг ЮЧУ 2020-21
Рейтинг Жінки 2020-21
Рейтинг Чоловіки 2020-21
Іменна заявка


Brunswick



Akme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.




21й Особистий Чемпіонат України, 2 етап сезон 2020-21

Регламент Учасники Обладнання Натирка Файл результатов

Регламент


  21й Чемпіонат України з боулінгу, сезон 2020-21
  2й етап, Особистий залік 
  Клуб Lucky Strike, г. Черкаси
  06-08 листопада, П'ятниця-Неділя 
  Реєстрація заявок до 18 жовтня 2020
   Команди/спортсмени, яки подали заявки після 18 жовтня,
  можуть взяти участь в турнірі за наявності вільних місць в запуску.
  Вступний "турнірний внесок": для членів ВФСБ -1000 грн, для нечленів ВФСБ - 1400 грн.
  Річний членський внесок (сезон 2020-21) -1400 грн
  Паспорт, Іменна заявка (медичний допуск спортивного диспансеру) і страховка життя, здоров'я - обов'язкова!!! Спортсменам до 18 років довіреність від батьків.
Кількість куль Не більше 6 куль !!!
  Четвер, 5 листопада
11.00 Жеребкування натирок
з 11.30  Неофіційна розминка для всіх спортсменів
1-й день П'ятница, 6 листопада
  Перше коло, 8 ігор
  Прибирання доріжок
9.00 Реєстрація та жеребкування
9.30-13.30 Кваліфікація, Особістий залік, група №1 (м.Черкаси + іногородні), 8 ігор
  Прибирання доріжок
13.30 Реєстрація та жеребкування
14.00-18.00 Кваліфікація, Особістий залік, група №2 (Іногородні), 8 ігор
  Відбір топ 40 (28 чоловіків та 12 дівчат)*
2-й день Субота, 7 листопада
  Друге коло, 8 ігор
  Прибирання доріжок
9.00 Реєстрація та жеребкування
9.30-13.30 Ігри для топ 40 (28 чоловіків та 12 жінок), група А (№15-28/7-12), 8 ігор
  Прибирання доріжок
13.30 Реєстрація та жеребкування
14.00-18.00 Ігри для топ 40 (28 чоловіків та 12 жінок), група В (№1-14/1-6), 8 ігор
  Відбір топ 20 (12 чоловіків та 8 дівчат)*
3й день Неділя, 8 листопада
  Третє коло, 4 гри
8.30 Реєстрація та жеребкування
09.00-11.00 Ігри для топ 20 (12 чоловіків та 8 дівчат), 4 гри
  Прибирання доріжок
  Відбір топ 8 чоловіків і топ 8 дівчат
  Раунд Робін Фінал, очки за попередні кола зберігаються 
11.30-15.30 Раунд Робін Фінал, 7 ігор, перемога-10, нічія-5, поразка-0
15.30 Церемонія нагородження


Повернутися до таблиці спортивних змаганнь.