ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти






Спортивний календар2й Чемпіонат України серед областей та міст(сінгл, двійки, Аll events, мастерс, загальний командний.


Спортивний календар
Правила гри
Положення про Національний Рейтинг 2019-20
Система відбору збірної команди України до змагань 2019
Положення про чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2019-20
Положення XX Чемпіонату України, 2019-20
ПОЛОЖЕННЯ Командний Чемпіонат України
Положення ЧемпУкраїни і ВідкритийЧемп серед сеньйорів 2019-20
Рейтинг сеньйори, чемпіонат України 2019-2020
Рейтинг сеньйори, відкритий чемпіонат 2019-2020
Рейтинг ЮЧУ 2019-20
Рейтинг Жінки 2019-20
Рейтинг Чоловіки 2019-20
Іменна заявка


Brunswick



Akme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2019


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.




2й Чемпіонат України серед областей та міст(сінгл, двійки, Аll events, мастерс, загальний командний.

Формат Регламент Учасники Натирка Файл результатов

Учасники


  Сінгл, Група 1       Сінгл, Група 2     Група А, Команди"Двійки", Чоловіки   Група В, Команди"Двійки", Чоловіки
                             
1 Мірошніченко Валерій Київ 1   1 Зайцев Геннадій Запоріжжя 1   1 Київ 1 Мірошніченко Валерій   1 Запоріжжя 1 Зайцев Геннадій
2 Мірошниченко Віктор Київ 1   2 Олексій Запоріжжя 1       Мірошниченко Віктор       Олексій
3 Мельниченко Денис Київ 2    3 Яловега Влад Запоріжжя  2                
4 Головащенко Роман Київ 2    4 Трубін Запоріжжя  2   2 Київ 2  Мельниченко Денис   2 Запоріжжя  2 Яловега Влад
5 Маєр Ростислав Київ 3   5 Стариковський Віталій Харків 1       Головащенко Роман       Трубін
6 Дідоренко Назар Київ 3   6 Мазикін Денис Харків 1                
7 Доля Володимир Київ 4   7 Кадачігов Юрій Харків 2   3 Київ 3 Маєр Ростислав   3 Харків 1 Стариковський Віталій
8 Покутній Ярослав Київ 4   8 Барчук Артем Херсон     Дідоренко Назар       Мазикін Денис
9 Савочкін Рівне 1   9 Мякиньков Віктор Херсон                
10 Ющук Рівне 1   10 Пономаренко Сергій Николаев   4 Київ 4 Доля Володимир   4 Харків 2 Кадачігов Юрій
11 Юхимчук Рівне 2   11 Свістухін Анатолій Николаев     Покутній Ярослав       Шилан Віталій
12 Якимчук Рівне 2   12 Щербаков Дмитро Одеса                
13 Шилан Київ-Харків   13 Данілюк Вадим Одеса   5 Рівне 1 Савочкін   5 Херсон Барчук Артем
14 Левчук Олександра Київ 1   14 Кащишина Анастасия Харків 1     Ющук       Мякиньков Віктор
15 Мірошніченко Наталія Київ 2   15 Тарасова Ольга Одесса 1                
16 Кучеренко Мария Київ 2   16 Дручина Софія Одесса 1   6 Рівне 2 Юхимчук   6 Николаев Пономаренко Сергій
17 Мищенко Олена Київ 1   17 Дяченко Алла Одеса 2     Якимчук       Свістухін Анатолій
18 Величко Дарина Київ 3   18 Жукова Анжела Одеса 2                
19 Покотило Ольга Київ 4   19 Болтовніна Олена Одеса 3           7 Одеса Щербаков Дмитро
20 Журо Анна Київ 4   20 Семізенко Вікторія Одеса 3               Данілюк Вадим
21 Малёванная Наталья Харків 1   21 Ковальчук Катерина Київ 3                


Повернутися до таблиці спортивних змаганнь.