ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО (ДЕСЯТИКЕГЕЛЬНОГО) БОУЛІНГУ


Контакти






Спортивний календарЧемпіонат України, 4й етап - ФІНАЛ і Відкритий чемпіонат серед сеньорів, 4й етап


Спортивний календар
Правила гри
Положення про Національний Рейтинг 2018-19
Система відбору збірної команди України до змагань 2019
Положення про чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2018-19
Положення XIX Чемпіонату України, 2018-19
ПОЛОЖЕННЯ Командний Чемпіонат України
Положення ЧемпУкраїни і ВідкритийЧемп серед сеньйорів 2018-19
Рейтинг сеньйори, чемпіонат України 2018-19
Рейтинг сеньйори, відкритий чемпіонат 2018-19
Рейтинг, сеньйори, Відбір на ЧС-2019
Рейтинг ЮЧУ 2018-19
Рейтинг Жінки 2018-19
Рейтинг Чоловіки 2018-19
Іменна заявка


Brunswick



Akme


Група компаній A.B.C.


Senior Open Cup of Ukraine -2016


Боулінг в Україні


Сезон. Туристична компанія.




Чемпіонат України, 4й етап - ФІНАЛ і Відкритий чемпіонат серед сеньорів, 4й етап

Регламент Учасники Обладнання Натирка Файл результатов

Учасники


ЧУС 4й этап-финал и 4й этап ОЧС  
ФИО Клуб
1 Асаевич Алексей Десятка, г. Львів:
2 Барчук Артём Lucky Strike, г. Херсон
3 Бондарь Валерий Космос, г. Черкассы:
4 Гадалка Владимир Union, г. Евпатория
5 Гриник Юрий Киев
6 Дьяков Александр Union, г. Евпатория
7 Дячук Сергей 5 элемент
8 Зайцев Геннадий Капиталист, г. Запорожье
9 Зарва Николай http://bowling.com.ua/images/space.gif
Місто, г. Харьков
10 Ильенко Владимир Бруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев
11 Кононенко Лилия 5 элемент
12 Леонова Марина Union, г. Евпатория
13 Лимар Сергiй Атмосфера, г. Харьков:
14 Малеваная Наталия Гулливер, г. Киев
15 Марченко Вячеслав Космос, г. Черкассы
16 Мякиньков Виктор Lucky Strike, г. Херсон
17 Осередько Вячеслав Джамбо, г. Киев
18 Павлов Юрий Гулливер, г. Киев
19 Рахно Сергей http://bowling.com.ua/images/space.gif
Турбина, г. Сумы
20 Савчук Александр Амагама-II, г. Винница
21 Сакара Сергей Кривой Рог
22 Сергиенко Татьяна Бруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев:
23 Сидоренко Юрий Джамбо, г. Киев:
24 Сидоров Анатолий Бруклин, A.B.C. Training Center, г. Киев:
25 Симаченко Сергей Cтрайк, г. Киев:
26 Стронський Едуард Lucky Strike, г. Черкассы
27 Чен Виталий Космос, г. Черкассы


Повернутися до таблиці спортивних змаганнь.